Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

Davet et 50 TL CHIPPIN kazan

Kampanya 15 - 20 Mayıs 2018 tarihleri arasında Chippin uygulaması içerisinde Arkadaşlarım bölümünden "Arkadaşını Davet Et"e tıklayarak yaptığın davetlerde geçerlidir.

Daveti Chippin'e üye olmayan bir arkadaşına kampanya tarihleri arasında yapmalısın.

Davet sırasında, davetini tamamladığın arkadaşına kişiye özel bir referans kodu gönderilecek. Arkadaşın, göndermiş olduğun bu referans kodu ile kampanya tarihleri arasında üye olursa anında 5 TL değerinde Chippin kazanacaksın.
Üye olan arkadaşın ise üye olur olmaz 20 TL değerinde Chippin kazanacak.

*Kampanyadan hak kazanılabilmesi için, üye olacak kullanıcı kendisine davet sırasında gelen kişiye özel referans kodu ile üye olmalıdır.

Bir kişiyi birden fazla kullanıcının davet etmesi durumunda, hangi kullanıcının referans kodu ile üye olunursa o kullanıcı Chippin kazanacaktır.

Her kullanıcı davet ettiği arkadaşları arasından üye olanların sayısı kadar 5 TL Chippin kazanabilir. Kampanya kapsamında bir kullanıcı en fazla 50 TL değerinde Chippin kazanabilir. Kazanılan Chippinler, kullanılmamaları halinde kazanıldığı tarihten itibaren 1 ay sonra silinecektir.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez. Kampanya başka yeni üyelik kampanyaları ile birleştirilemez.

Yüklenen Chippinleri, Chippin üye noktalarında ödeme yaparken ve uygulama içerisindeki hedefleri satın alırken kullanabilirsin. Chippin ile ödeme yapmak veya Chippin bakiyelerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin kampanyayı değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.


  • Son Katılım Tarihi: 20.05.2018