Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

1 kg Lüx Karışık Kuruyemİş Royal'e 59,90 TL öde 10 TL CHIPPIN kazan!

Kampanya 05 Nisan - 30 Nisan 2018 Tarihleri arasında kuruyemis.club adresinden Chippin ile yapılan 1 kg Lüx Karışık Kuruyemiş Royal ödemelerinde geçerlidir. Kampanya dahilinde 1 kg Lüx Karışık Kuruyemiş Royal'e 59,90 TL ödenecektir ve kargo üsretsiz olacaktır.

Lüx Karışık Kuruyemiş Royal kaju, badem, antep fıstığı, kavrulmuş fındık içi ve kavrulmuş tuzlu yer fıstığından oluşmaktadır.

Kampanyalı ürün bilgisi için: http://www.kuruyemis.club/karisik-kuruyemis-noble

Kampanya döneminde kuruyemis.club adresinde Chippin ile yapılacak ödemelerde kazanılan %5 Chippin'e ek olarak tek seferde yapılan 59 TL ve üzeri ödemede 10 TL değerinde Chippin daha kazanılacaktır. 59 TL altı ödemelerde ise sadece %5 Chippin kazanılacaktır. Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç yapılan ödemeler üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir ve kampanyaya katılım ilk 500 kişi ile sınırlıdır.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin. Chippinlerini kullanarak yaptığın ödemeler üzerinden tekrar Chippin kazanamazsın. Chippin harcaması dışında kredi kartın ile yaptığın ödemelerden %5 Chippin kazanacaksın.

Chippin ve kuruyemis.club kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


  • Her Ödemede: % 5
  • Son Katılım Tarihi: 30.04.2018
  • Geçerli Noktalar:

SANA ÖZEL MARKALAR