Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

POTOFINO SOLARIUM BEAUTY & SPA'DA 100 TL'YE EK HER ÖDEMENDE %20 KAZAN!

Kampanya 25 Ocak - 28 Şubat 2018 tarihleri arasında Portofino Solarium Beauty & Spa'da Chippin ile yapılan Neostrata Leke Tedavi ödemelerinde geçerlidir. Kampanya dahilinde Chippin ile 4 seans Neostrata Leke Tedavisine 1.500 TL yerine 1.200 TL ödenecektir.

Kampanya döneminde Portofino Solarium Beauty & Spa'da Chippin ile tek seferde yapılan 600 - 1.199 TL arası ödemelerde 50 TL, 1.200 TL ve üzeri ödemelerde ise 100 TL değerinde Chippin kazanılacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek Chippin bakiyesi harcaması hariç yapılan kredi kartı ödemleri bu tutar aralıklarında olmalıdır. Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir ve kampanyaya katılım ilk 500 kişi ile sınırlıdır.

Kampanya tarihleri arasında her kullanıcı yalnızca bir Portofino Solarium Beauty & Spa kampanyasından faydalanabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippin bakiyeni harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin. Ödemelerinde birikmiş Chippinlerini kullanabilirsin. Chippin bakiyesi kullanarak yaptığın ödemeler üzerinden tekrar Chippin kazanamazsın. Chippin bakiye harcaması dışında kredi kartın ile yaptığın ödemelerden %20 Chippin kazanacaksın.

Chippin ve Portofino Solarium Beauty & Spa kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İletişim: 0216 478 59 98 / 0545 454 20 16

Leke tedavisinde kesin sonuç alabilir miyim?
Cilt tipi ve uygulanan yönteme göre sonuçlar değişebilir. Lekelerin temizlenme oranı %75 - 90 civarındadır. Yüzeysel yerleşimli lekeler tedavi sonrası tamamen temizlenir.

Tedavi kaç seans sürer?
Lekelerin cildin katmanlarında hangi seviyeye kadar uzandıkları çok önemlidir. Bu nedenle yüzeysel lekeler (çiller, yaşlılık lekeleri, güneş lekeleri gibi) genellikle 1 - 2 seansta tedavi edilirler. Ancak daha derine uzanan lekeler 6 - 8 seansta tedavi edilirler. Seans aralıkları 2 haftadır.

Sonuçları ne zaman görmeye başlarım?
Tedavi sonuçları ilk seansdan sonra ortaya çıkmaya başlar.


  • Son Katılım Tarihi: 28.02.2018
  • Geçerli Noktalar: