Yükleniyor...

Kampanya Detayları

ucakbİletİ.com'da %2 İndİrİme ek %3 Chİppİn kazan

ucakbileti.com'da %2 indirime ek %3 Chippin kazan Kampanya 19 Nisan 2019 - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında yukarıdaki "Kod Al" butonuna tıklayarak alınan kişiye özel kod ile www.ucakbileti.com'da yapılan ödemelerde geçerlidir. Kampanya döneminda %2 indirime ek %3 Chippin kazanımı sağlanacaktır.

Uçuşun gerçekleşmesi için kişiye özel Hayat Eve Sığar (HES) koduna sahip olunması gerekir. Geçerli bir HES kodu bulunmuyorsa; Hayat Eve Sığar mobil uygulamasını kullanarak, e-Devlet üzerinden veya aralarında boşluk olacak şekilde HES, T.C. kimlik numarası, kimlik seri numarasının son 4 rakamı ve HES kodunun için geçerli olması gereken gün sayısını yazıp (Örnek: HES 12345678901 5376 30) 2023'e SMS yollayarak kod temin edebilmektedir. Türk vatandaşlarının T.C. kimlik numarası, Türk vatandaşı olmayanların pasaport numarası bilgilerini doğru girdiğinden emin olması gerekir. Bebek yolcular için HES kodu gerekli değildir.

Alınan kod ile www.ucakbileti.com'da ödeme yapıldık sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde %3 Chippin kullanıcının ödeme sırasında iletmiş olduğu cep telefonuna ait Chippin hesabına yüklenecektir. Yüklenen Chippinler 1 hafta içerisinde harcanabilir olacaktır. Kampanyadan kazanım sağlanabilmesi için ödeme esnasında Chippin üyeliği olan bir cep telefonu iletilmesi gerekmektedir.

Kampanyadan kazanılan Chippinler arkadaşa transfer edilemez ve nakit olarak talep edilemez. Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve www.ucakbileti.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede:
  • Son Katılım Tarihi: 31.12.2020

SANA ÖZEL MARKALAR