Yükleniyor...

Kampanya Detayları

İstegelsİn'de 180 TL ve üzerİne 20 TL İndİrİm İle 20 TL Chİppİn kazan

Kampanya 01 - 30 Haziran 2021 tarihleri arasında Chippin uygulamasındaki kampanyada yer alan "Kod Al" butonuna tıklayarak alınan kişiye özel kod ile istegelsin'de tek seferde yapılan 180 TL ve üzeri ödemelerde geçerlidir.

Alınan kod ile istegelsin'de tek seferde yapılan 180 TL ve üzeri ödemelerde; 20 TL indirim ve 20 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

20 TL Chippin kazanılabilmesi için alınan kodun ödeme sırasında kullanılması gerekmektedir ve indirim sepette uygulanacaktır.

Kampanyaya katılım ilk 1.500 kişi ile sınırlıdır.

Ödeme işlemi Chippin uygulaması kullanmadan, sadece Chippin'den alınan kod ile yapılacak; Chippin bakiye harcaması yapılamayacaktır.

Kampanya dahilinde kazanılan 20 TL Chippinler için; 1 - 15 Haziran tarihleri arasında yapılan ödemelerin yüklemesi 18 Haziran tarihine kadar, 16 - 30 Haziran tarihleri arasında yapılan ödemelerin yüklemesi 3 Temmuz tarihine kadar kullanıcının hesabına tanımlanacaktır.

Kampanya ilk alışveriş indirimi, banka ve diğer işbirliği kampanyalarıyla birleştirilemez.

istegelsin'in eve kendi teslimat hizmeti verdiği iller: İstanbul, Kocaeli, Ankara , Bodrum, İzmir ve Eskişehir'dir. Diğer tüm illerde de kargo ile teslimat hizmeti başlamıştır.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.
Bir alışverişte sadece bir adet indirim kodu kullanılabilir, kodlar tek kullanımlıktır.

İptal ve iade durumlarında indirim kodu tekrardan kullanılamaz.
Kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Chippin ve istegelsin kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede:
  • Son Katılım Tarihi: 30.06.2021