Yükleniyor...

Kampanya Detayları

En popüler Oyun Pİnlerİ Chİppİn'de!

EF Digital'den sağ üstteki "Satın Al" butonuna tıklayarak ürünleri görebilir, istediğin ürünü Chippin ile ödeyerek satın alabilir, birikmiş Chippinlerini harcayabilirsin.
Android cihaz kullanan kullanıcılar "Diğer" menüsünün altındaki "Chippin Dükkan'a girerek Ef Digital markası altındaki oyun pinlerini görebilir, bu alandan satın alma işlemini gerçekleştirebilirler.

Alınabilecek oyun pinleri;
- Steam Cüzdan Kod
- Razer Gold Pin
- Riot Pins
- Zula Altını
- Xbox Code
- Steam ve Origin Bilgisayar Oyun Pinleri


EF Digital'den Chippin ile yapılan ödemelerde iade işlemi gerçekleşmemektedir.
Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve EF Digital kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

EFDIGITAL Kod Hizmetleri A.Ş. dijital ürün (oyun, hediye kartı, oyun içi kod vb.) satışı yapan banka, pazaryeri, sadakat uygulaması gibi şirketlere ürün tedarikçisi olarak kurulmuştur. Yıllar içerisinde biriken dijital ürün tecrübesini, bağımsız e-ticaret sitelerini oyunsever ve tüketicilere sunmaya başlamıştır.
Chippin uygulaması içinden firmanın Chippin için özel hazırlanan web arayüzüne erişerek, en sevilen ve popüler oyun kodları, dijital hediye kartlarını Chippin ile güvenle satın alabilirsin.
Tüm soru ve önerilerin için firmaya info@efdigital.com adresinden ulaşabilirsin.

CAYMA HAKKI: EFDIGITAL Codes sitesinde satılan ürün/hizmetler, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik madde 15 gereği elektronik ortamda anında ifa edilen, tüketicinin cayma hakkını kullanamadığı hizmetler kapsamındadır. Bu nedenle, işbu ürün/hizmet Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin cayma hakkına ilişkin Madde 9 - (1) kapsamında yer almamaktadır.