Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Altın ve pırlanta ürünlerde %70'e varan İndİrİm, Chİppİn'e özel ek %5 İndİrİm ve %3 Chİppİn hedİye

Kampanya 27 Nisan - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Chippin uygulamasındaki kampanyada yer alan "Kod Al" butonuna tıklayarak alınan kod ile www.gulaylar.com adresinde Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Gülaylar mağazalarında Chippin ile yapılan mobil ödemelerde, www.gulaylar.com adresinde ise alınan kod ile yapılan alışverişlerde mevcut indirimlere ek %5 indirim ve %3 Chippin kazanılacaktır.

Gülaylar mağazalarında yapılan ödemelerde kod paylaşılmasına gerek olmadan Chippin ile ödendiğinde katılım sağlanacaktır.

Kampanya dâhilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya dahilinde Gülaylar mağazalarında yapılan ödemelerden hak kazanılan Chippinler anında yüklenecek, www.gulaylar.com adresinde ise kod girerek yapılan alışverişlerde %5 indirim anında kazanılacak olup, hak kazanılan Chippinler ise
8 Haziran 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bu kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. Happy Gold, 22 Ayar ve ziynet ürünlerinde geçerli değildir.

Chippin alışverişi sonrasında iptal/iade işlemlerinde kazanılan Chippin tutarı geri alınır ve Kullanıcı hesabına tanımlanmaz. Söz konusu Chippinlerin herhangi bir şekilde kullanılmış olması halinde dahi Kullanıcı ilgili tutarı iade edecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Gülaylar kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede:
  • Son Katılım Tarihi: 31.05.2022
  • Geçerli Noktalar:

SANA ÖZEL MARKALAR