Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

Tatİlİnİ Tourİstİca'dan al seçİlİ otellerde %10 Chİppİn kazan

Kampanya 20 Ağustos - 30 Eylül 2020 tarihleri arasında touristica.com.tr, Touristica çağrı merkezi (444 0 329) ve merkez ofislerinde Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Tatil tarihinden bağımsız rezervasyon ve ödeme 30 Eylül 2020 tarihine kadar yapılmalıdır.

Kampanya döneminde Touristica'da her ödemede %5 Chippin kazanımına seçili oteller için yapılan ödemelerde %5 Chippin daha, toplamda %10 Chippin kazanılacaktır. Kampanya dahilinde seçili otellerden yapılan ilk ödeme üzerinden ek %5 kazanımı sağlanacak, sonra yapılan ödemelerde ek kampanya faydasından yararlanılmayacak %5 Chippin kazanılmaya devam edilecektir.

Kampanya dâhilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan Chippinler anında kazanılıp, konaklama gerçekleştikten sonra harcanabilir olacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir.

Kampanya dahilinde %10 Chippin kazandıran seçili oteller için: https://bit.ly/3kUfynN

Tüm ödemelerde sadece World özellikli Yapı Kredi kredi kartlarına özel yurt içi otellerinde ve yurtiçi kültür turlarında 18 taksit; Kıbrıs otellerinde, yurt dışı ve gemi turlarında 3 taksit imkanı bulunmaktadır.

Sadece World özellikli Yapı Kredi kredi kartlarına taksit yapılabilmektedir. Yapı kredi harici diğer kartlara taksit yapılmamaktadır.

Pegasus BolPuan kampanyası ile birlikte kullanılamaz.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Touristica kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.


  • Her Ödemede: % 5
  • Toplam: % 10 CHIPPIN
  • Son Katılım Tarihi: 30.09.2020

SANA ÖZEL MARKALAR