Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Arkadaşını Chİppİn'e davet Chİppİn Market alışverİşİnden İkİnİz de kazanın!

Kampanya 01 - 31 Mart 2023 tarihleri arasında Chippin'de Arkadaşlarım bölümünden "Arkadaşını Davet Et"e tıklayarak yapılan davetlerde ve Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Daveti Chippin'e üye olmayan bir arkadaşına, kampanya tarihleri arasında yapmalısın.

Davet sırasında, davetini tamamladığın arkadaşına kişiye özel bir davet kodu gönderilecek. Göndermiş olduğun bu davet kodunu kullanarak üye olan arkadaşın kampanya tarihleri arasında Chippin ödeme yaparsa hem sen hem arkadaşın 20 TL değerinde Chippin kazanacaksınız.

20 TL Chippin kazanabilmen için davet ettiğin arkadaşının iade edilmemiş en az 1 adet Chippin Market ödemesi olması gerekmektedir.
*Chippin Market'te ödemek için minimum sepet tutarı 120 TL'dir.

Kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır. Kazanım sağlanabilmesi için arkadaşının kredi kartı harcama tutarı 20 TL ve üzerinde olmalıdır.

**Kampanyadan hak kazanılabilmesi için, üye olan kullanıcı kendisine gelen davet kodunu kullanarak üyeliğini tamamlamalıdır. Bir kişiyi birden fazla kullanıcının davet etmesi durumunda, hangi kullanıcının davet kodu ile üye olursa o kullanıcı Chippin kazanacaktır.

Kampanyadan arkadaşını üye yapan her kullanıcı Chippin Market'te ödeme yapan her farklı arkadaşı için 10 defa faydalanabilir ve en fazla 200 TL değerinde Chippin kazanabilir.

Davet sonrasında üye olup Chippin Market'te ödeme yapan üyeler sadece ilk ödemelerinde 1 defa 20 TL değerinde Chippin kazanabilir.

20 TL Chippin yüklemeleri 6 Nisan 2023 tarihine kadar yapılacak ve yüklenen Chippinler kullanılmamaları halinde, yüklendiği tarihten itibaren 1 ay sonra silinecektir.

Kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez. Kampanya başka yeni üyelik kampanyaları ile birleştirilemez.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippin bakiyelerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede:
  • Son Katılım Tarihi: 31.03.2023