Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Chİppİn Dükkan'dan alınacak Dİgİturk Eğlence Paketlerİ %10 Chİppİn hedİyelİ

Chippin uygulamasındaki "Diğer" menüsünde yer alan "Chippin Dükkan" bölümünden Digiturk ürünlerini görüntüleyebilir, satın alma işlemini Chippin içerisinden gerçekleştirebilirsin. Kampanyadan kazanım sağlanabilmesi için ödeme işleminin "Chippin Dükkan" alanından yapılması ve Chippin ile tamamlanması gerekir.

Film, dizi, çocuk, belgesel ve çok daha fazlası beIN Connect Eğlence Paketi'nde.
Web, cep ve tablet ile kullanılabilen Eğlence Paketi'nin 3, 6 ve 12 aylık seçenekleri bulunmaktadır.

beIN Connect Eğlence Paketi; altyazı ve dublaj seçenekleriyle 750'den fazla yerli ve yabancı HD film, TV'de kaçırdığın popüler dizilerin tekrarı, her yaşa uygun binlerce bölüm çocuk içerikleri, 60'tan fazla TV kanalı ve kurulum ve taahhüt olmadan kolay üyelik imkanı sunmaktadır.

Kampanya 07 Haziran - 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında Digiturk 3, 6 ve 12 aylık beIN Connect Eğlence Paketleri için Chippin içerisinden yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde Digiturk'ten 3, 6 ve 12 aylık beIN Connect Eğlence Paketi için Chippin ile yapılan ödemelerde, ödenen tutarın %10'u değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması yapılmadan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya dahilinde yapılan ödemelerden kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Biotekno kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.