Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
CarrefourSA'da Dost Hareketİ İle kazan

Kampanya 01 - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında CarrefourSA'da Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde geçerlidir.
Kampanya döneminde Bireysel CarrefourSA Kart'la veya ilgili karta bağlı cep telefonu ile ay içerisinde tüm evcil hayvan ürünlerinde yapılacak toplamda 500 TL ve üzeri alışverişlerde, yapılan harcamanın %18'i kadar puan hediye edilecektir.
Kazanımlarda yapılan alışverişlerde teslim edilen siparişler ve fatura tutarı dikkate alınacak olup, iptal ve iadeler bu tutardan düşülecektir.
Kazanılan puanlar 6 Haziran 2022 tarihinde müşterinin cep telefonuna bağlı CarrefourSA Kart'ına yüklenecektir. Puanların geçerlilik süresi yüklendiği gün dahil 30 gündür.
Puan kazanılacak ürünler için: https://www.carrefoursa.com/petshop/c/2054
*Kampanya döneminde CarrefourSA marketlerinden veya www.carrefoursa.com adresinden Chippin ile farklı günlerde tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri ödemelerde anında 10 TL değerinde Chippin, toplamda en fazla 60 TL Chippin kazanılacaktır.
*Detaylar için ilgili kampanyanın detaylarına bakılmalıdır.
Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.
Kampanya dâhilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Yasaklı ürünler, GSM TL yükleme harcamaları, elektronik ürünleri, fotokopi kâğıdı, mobilya ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.
CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecek ve "iade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.
Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.
Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.