Yükleniyor...

Kampanya Detayları

CarrefourSA'da harca %5'e ek 10 TL Chİppİn ve 150 TL'ye kadar puan kazan

Kampanya 9 Nisan - 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında Bireysel CarrefourSA Kart'la (Standart, Mobil) SMS'li katılımlarda CarrefourSA'da yapılan ödemelerde geçerli olacak, Chippin ile ödeme yapılarak kampanyaya katılım gösterilebilecektir.

Kampanyaya katılım adımları doğru bir şekilde izlendiğinde yasaklı ürünler tutardan düşülerek kampanya koşullarına uygun 4 farklı günde yapılmış olan, 250 TL üzeri alışverişlerde 150 TL puan kazanımı olacaktır.
Her müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir ve en fazla 150 TL puan kazanabilir.
Kazanım sağlanabilmesi için SMS atılan cep telefonunun CarrefourSA Kart Dijital Üyelik programında kayıtlı olması gerekmektedir.

**Kampanya döneminde CarrefourSA'da %5 Chippin ve ilk 200 TL ve üzeri ödemede 10 TL Chippin kazanılacaktır. Harcama ve kazanım detayı ilgili kampanyanın koşulunda yer almaktadır.

Alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecekler, tütün mamulleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye çekleri, kuyum ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PIN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır. Ödeme esnasında puan/kurumsal çek kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülecektir.

Puanlar 19 Mayıs 2021'de alışveriş yapılan CarrefourSA Kart'a yüklenecek olup geçerlilik süresi yüklendiği gün dahil 30 gündür. Kazanılan puanlar nakde çevrilmemektedir. Kazanılan puanlar GSM TL ve E-PIN yüklemelerinde, şans oyunları, alkollü içecekler, tütün mamulleri, hediye çekleri ve kuyum alışverişlerinde kullanılamaz.

Kampanyaya sadece CarrefourSA mağazalarından yapılacak alışverişler dahildir.

Detaylı bilgi için: https://www.carrefoursa.com/kazan
444 10 00

Kampanya başka kampanya ile birleştirilemez.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

CarrefourSA ve Chippin kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: