Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
CSA40 kodu İle Chİppİn'e yenİ üye olanlar CarrefourSA'da 200 TL ve üzerİ alışverİşlerİnde 40 TL Chİppİn kazanıyor

Kampanya 21 Eylül - 23 Ekim 2022 tarihleri arasında üyelik ekranında "Davet Kodu" alanına CSA40 yazarak yapılan üyeliklerde geçerlidir.

CSA40 kodu ile ilk defa üye olan kullanıcılar, mevcut tüm kampanya ve indirimlere ek olarak kampanya döneminde www.carrefoursa.com veya CarrefourSA mağazalarından Chippin ile tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri ödemelerde anında 40 TL değerinde Chippin kazanacaklardır.

Kampanyadan her kullanıcı 1 defa faydalanabilecektir.

Kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya kapsamında CarrefourSA marketlerinden kazanılan Chippinler 24 (yirmi dört) saat sonra, www.carrefoursa.com adresinden kazanılan Chippinler ise sipariş teslimatı yapıldıktan 24 (yirmi dört) saat sonra kullanılabilecektir.

Kazanılan Chippinler kullanılmamaları halinde, yüklendiği tarihten itibaren 1 ay sonra silinecektir.

Daha önce üye olmuş kullanıcılar kampanyadan faydalanamayacaktır.
Kod ile üyelik ve ödeme kampanya tarihleri arasında yapılmalıdır.

Kampanya dâhilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez.

Alışveriş tutarı hesaplanırken yasaklı ürünler olan: alkollü içecek, tütün mamülleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye çeki, kuyum, yılbaşı kolisi, ramazan kolisi, kurban alışverişleri, kurban kolisi, cep telefonu, büyük beyaz eşya, klima(vantilatör hariç), televizyon, bilgisayar, laptop, yazıcı ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır. Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecek ve "iade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: