Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Her 300 TL ve üzerİ akaryakıt alışverİşİne 10 TL, toplamda 40 TL Yakıt Puan hedİye

Kampanya 01 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında Opet istasyonlarında Chippin ile kasada veya araçtan inmeden yapılacak akaryakıt ödemelerinde geçerlidir.
Opet'te kasada Chippin ile ödeme için; marketteki kasa görevlisine cep telefonunu söyleyip kendini tanıtmalı ve sonra Chippin ile ödeyeceğini söylemelisin.
Opet istasyonunda Chippin ile araçtan inmeden mobil ödeme yapabilmen için ise; istasyona gitmeden "Diğer" menüsündeki "Opet Mobil Ödeme" bölümünde plaka eklemeyi ve istasyonda pompa görevlisine mobil ödeme yapacağını söylemeyi unutma. Gerekli yönlendirmeleri "Opet Mobil Ödeme" bölümünde bulabilirsin.
Kampanya tarihleri arasında Opet istasyonlarında Chippin ile farklı günlerde tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri akaryakıt ödemelerinde 10 TL değerinde yakıt puan kazanılacaktır. Kampanyadan 1 kişi 4 farklı günde olmak üzere 4 kere faydalanabilecek ve toplamda 40 TL değerinde yakıt puan kazanılabilecektir.
Kazanılan toplamda 40 TL değerindeki yakıt puanlar anında kazanılacak, 28 Şubat 2023 tarihine kadar akaryakıt alışverişlerinde kullanılabilecektir.
Üstelik her ay Chippin ile Opet istasyonlarında yapılacak toplamda 2.000 TL'ye kadar olan akaryakıt ödemeleri için %1 oranında, aynı ayda en fazla 20 TL değerinde yakıt puan kazanılabilecektir. 2.000 TL'ye kadar akaryakıt ödemeleri bir takvim ayı olarak geçerli olacaktır.

Kampanyadan kazanılan %1 oranındaki yakıt puanların son kullanım tarihleri müşterilerin Opet'in Mavi Program üyeliği bazında farklılaşmaktadır. Puan son kullanım tarihleri Temel üyelik için 30.06.2023, Full üyelik için 30.09.2023, Ultra üyelik için 31.12.2023 olacaktır.
Bu kampanyalar Opet ticari kampanyalar ile birleştirilemez.
Kazanılan puanların Opet istasyonlarında harcanabilmesi için ödeme sırasında müşterilerin cep telefonu numaralarını ve cep telefonlarına gelen puan harcatma şifrelerini Opet istasyonlarındaki market görevlilerine iletmeleri gerekmektedir. Kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için cep telefonunun ya da Opet Kart'ın aktivasyonlu olması gerekmektedir. https://www.opet.com.tr/bireysel-islemler sayfasından ya da Opet Mobil Uygulaması üzerinden aktivasyon yapılabilir.
Kazanılan yakıt puanlar mobil ödeme ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir. Opet'te Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde Chippin puan harcaması yapılmamaktadır.
Kampanya dahilindeki yakıt puan kazanımları uygulamaya eklenen ve ödeme yapılan kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.
Kampanya aktif pos kurulumu olan bayilerde geçerlidir. LPG alımlarında geçerli değildir.
Chippin ve Opet kampanyayı değiştirme, durdurma ve sona erdirme hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: