Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
MetropolCard Kullanan Arkadaşını Getİr, 200 TL'ye Kadar Chİppİn Kazan!

Sana özel davet kodu ile Chippin'e üye olarak MetropolCard'ını ekleyen arkadaşının MetropolCard ile Chippin üzerinden yapacağı ilk ödemede ikiniz de 20'şer TL Chippin kazanın! Üstelik 10 ayrı arkadaşını davet ederek toplam 200 TL Chippin kazanabilirsin!

Kampanya 1 - 31 Mart 2022 tarihleri arasında Chippin'e davet kodu ile yapılan üyeliklerde ve Chippin içinden MetropolCard bakiyesi ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Daveti Chippin'e üye olmayan bir arkadaşına, kampanya tarihleri arasında yapmalısın.

Chippin'de "Diğer" menüsünde "Arkadaşlarım" bölümüne gir, sayfanın altında yer alan "Arkadaşını Davet Et"e tıkla, çıkan metni kopyalarak arkadaşlarına gönder.

Davet ettiğin arkadaşına kişiye özel bir davet kodu gönderilecek. Göndermiş olduğun bu davet kodunu kullanarak üye olan arkadaşın kampanya tarihleri arasında Chippin'e MetropolCard'ını ekleyerek Chippin içinden MetropolCard'ı ile ödeme yaparsa hem sen hem arkadaşın 20 TL değerinde Chippin kazanacaksınız.

20 TL Chippin kazanabilmen için davet ettiğin arkadaşının Chippin içinden MetropolCard ile yapılmış en az 1 adet ödemesi olması gerekmektedir. İade edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.

Hediye Chippin kazanabilmeniz için arkadaşının MetropolCard harcama tutarı 50 TL ve üzerinde olmalıdır.

**Kampanyadan hak kazanılabilmesi için, üye olan kullanıcı kendisine gelen davet kodunu kullanarak üyeliğini tamamlamalıdır. Bir kişiyi birden fazla kullanıcının davet etmesi durumunda, hangi kullanıcının davet kodu ile üye olursa o kullanıcı Chippin kazanacaktır.

Kampanyadan arkadaşını üye yapan her kullanıcı MetropolCard ile ödeme yapan her farklı arkadaşı için 10 defa faydalanabilir ve en fazla 200 TL değerinde Chippin kazanabilir.

Davet sonrasında üye olup MetropolCard'ı ile Chippin içinden ödeme yapan üyeler sadece ilk ödemelerinde 1 defa 20 TL değerinde Chippin kazanabilir.

20 TL Chippin yüklemeleri 7 Nisan 2023 tarihine kadar yapılacaktır. Hediye Chippin'ler Opet ve Chippin Market haricindeki tüm Chippin ve MetropolCard üye işyerlerinde kullanılabilir. Hediye Chippinler kullanılmamaları halinde, yüklendiği tarihten itibaren 3 ay sonra silinecektir.

Kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippin bakiyelerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede:
  • Son Katılım Tarihi: 31.03.2023