Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
CSA30 kodu İle üye olanlar CarrefourSA'da geçerlİ 30 TL Chİppİn kazanıyor

Kampanya 19 Ocak - 05 Şubat 2022 tarihleri arasında üyelik ekranında "Davet Kodu" alanına CSA30 yazarak yapılan üyeliklerde geçerlidir.

CSA30 kodu ile ilk defa üye olan kullanıcılar anında 30 TL Chippin kazanacaktır. Mevcut tüm kampanya ve indirimlere ek olarak kampanya döneminde www.carrefoursa.com veya CarrefourSA mağazalarında harcanabilecektir.

Kazanılan Chippinler kullanılmamaları halinde, yüklendiği tarihten itibaren 1 ay sonra silinecektir.

Kampanyadan her kullanıcı 1 defa faydalanabilecektir.

Ek kampanya kazanımları Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya kapsamında CarrefourSA marketlerinden kazanılan Chippinler 24 (yirmi dört) saat sonra, www.carrefoursa.com adresinden kazanılan Chippinler ise sipariş teslimatı yapıldıktan 24 (yirmi dört) saat sonra kullanılabilecektir.

Daha önce üye olmuş kullanıcılar kampanyadan faydalanamayacaktır.

Kod ile üyelik ve ödeme kampanya tarihleri arasında yapılmalıdır.

Kampanya dâhilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez.

Alışveriş tutarı hesaplanırken yasaklı ürünler olan: alkollü içecek, tütün mamülleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye çeki, kuyum, yılbaşı kolisi, ramazan kolisi, kurban alışverişleri, kurban kolisi, cep telefonu, büyük beyaz eşya, klima(vantilatör hariç), televizyon, bilgisayar, laptop, yazıcı ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır. Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecek ve "iade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: