Yükleniyor...

Kampanya Detayları

100 TL Chİppİn ve 50 TL CarrefourSA puan kazanarak okul alışverİşİnİn doğrusu CarrefourSA'dan yapılır

Kampanya 26 Ağustos - 19 Eylül 2021 tarihleri arasında CarrefourSA marketlerinde Chippin ile yapılacak ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde CarrefourSA'dan Chippin ile tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri ödemelerde anında 20 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla 5 defa faydalanabilecek ve toplamda 100 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler 24 (yirmi dört) saat sonra kullanılabilecektir.

**Toplamda 100 TL'ye varan Chippin kazanımına ek CarrefourSA marketlerde kampanya koşullarına uygun 300 TL üzeri alışverişlerde 30 TL veya 500 TL üzeri alışverişlerde 50 TL CarrefourSA puan kazanımı olacaktır. Koşullar ve detaylı bilgi için www.carrefoursa.com/kazan adresine bakılmalıdır.

Kampanya dâhilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Yasaklı ürünler, GSM TL yükleme harcamaları, elektronik ürünleri, fotokopi kâğıdı, mobilya ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.

Kampanya CarrefourSA'lar ve Gima marketlerde geçerlidir. www.carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulaması, hızlı kasalarda, Lezzet Arası'nda geçerli değildir.
CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecek ve "iade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: