Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

MetropolCard yemek kartını ekle, toplamda her 100 TL ödemene 5 TL Chİppİn kazan

Kampanya 6 Mayıs - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında MetropolCard üye iş yerlerinde MetropolCard eklenerek yapılan Chippin ödemelerinde geçerlidir.

Kampanyadan kazanım sağlanabilmesi için "Diğer" Menüsünden "MetropolCard Hesabım"a girilerek MetropolCard'ın eklenmesi ve ödemelerde MetropolCard bakiyesinin harcanması gerekmektedir. Bu harcamaların toplamı 100 TL olduğunda kampanyadan kazanma hakkı elde edilecektir.

"Diğer" menüsündeki "MetropolCard Hesabım"a girip "Kart Ekle"ye basarak hızlıca MetropolCard'ını Chippin'e ekleyebilirsin.

Kampanya döneminde Metropol üye iş yerlerinden MetropolCard eklenerek yapılan ödemelerde %3 Chippin kazanımına ek toplamda yapılan her 100 TL'lik ödemelerde 5 TL değerinde Chippin daha kazanılacaktır. Kazanım için farklı ödemelerin toplamının 100 TL'ye ulaşılması baz alınacaktır.

Kampanya sonunda kaç adet 100 TL harcama yapıldıysa o kadar 5 TL kazanımı sağlanacaktır. Örneğin kampanya bitiminde 280 TL harcandıysa 2 adet 5 TL, 300 TL harcandıysa 3 adet 5 TL Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar MetropolCard bakiye harcaması ile yapılan ödemeler üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya dahilinde ek olarak kazanılan 5 Chippin nakit olarak talep edilemez.
Kampanyadan kazanılan 5 TL Chippin'ler her hafta Pazartesi günü mesai saatleri içinde yüklenecektir.

Chippin ve MetropolCard kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


  • Son Katılım Tarihi: 31.10.2019
  • Geçerli Noktalar: