Yükleniyor...

Kampanya Detayları

carrefousa.com'da her ödemende %10 toplam 100 TL Chİppİn kazan

Kampanya 01 - 31 Ekim 2021 tarihleri arasında www.carrefoursa.com adresinden Chippin ile yapılan mobil ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde www.carrefoursa.com adresinden Chippin ile yapılan ödemelerden anında %10 Chippin kazanılacaktır. %10 Chippin toplamda 1.000 TL'ye kadar yapılan ödemelerden kazanılacaktır ve bir kullanıcı kampanya döneminde en fazla 100 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler sipariş teslimatı yapıldıktan 24 (yirmi dört) saat sonra kullanılabilecektir.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir.

Kampanya yalnızca www.carrefoursa.com adresinde geçerlidir. Kampanya CarrefourSA'lar ve Gima marketlerde, hızlı kasalarda, mobil uygulamada, Lezzet Arası'nda geçerli değildir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ile ödeme işlemi için aşağıdaki adımları takip etmelisin:
- www.carrefoursa.com adresinden "Ödeme Şekli" adımında "Chippin İle Ödeyin"i seçmeli ve telefonundan Chippin uygulamasını açmalısın.
- Uygulamadan "Ödeme Yap"a basmalı ve ekranda yer alan Chippin numaranı www.carrefoursa.com 'da yer alan "Chippin Numaranız" kısmına girmelisin.
- www.carrefoursa.com 'un sağında yer alan "Siparişi Tamamla" butonuna tıklamalısın.
- Sayfadan ayrılmadan telefonundan Chippin uygulamasına gelen ödeme onay ekranından varsa harcamak istediğin Chippinlerini ve işlemini tamamlayacağın kredi kartını seçerek ödemeni onaylamalısın. İşlemin tamamlandığında siparişin alınmış olacak.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede: % 0
  • Toplam: % 10 CHIPPIN
  • Son Katılım Tarihi: 31.10.2021