Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Machka'da %50'ye varan İndİrİme ek 200 TL Chİppİn kazan

Chippin kazanım kampanyası 01 - 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Machka mağazalarında Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde Machka mağazalarında tüm kampanya ve indirimlere ek Chippin ile yapılan her ödemede %2 Chippin kazanımına ek tek seferde yapılan 1.000 TL ve üzeri ödemelerde 180 TL, toplamda 200 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.


29 Haziran ? 31 Ağustos tarihleri arasında Machka Card ile yapılan alışverişlerde İlkbahar yaz SS22 sezonunda %50'ye varan indirim uygulanacaktır.

İndirim kampanyası kapsamında sağlanacak olan indirim ve detaylarının sorumluluğu Machka'ya aittir. İndirim kampanyasından Chippin sorumlu değildir.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir.
Kampanya dahilinde yapılan ödemelerden kazanılan ek Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılacak ve harcanabilecektir.
Alınan ürünler için iptal ve/veya iade işlemleri ürünün alındığı mağazadan yapılabilmekte, farklı şubelerden işlem yapılamamaktadır.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Machka kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: