Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

Cuma günlerİ Yeme - İçme kategorİsİndekİ markalarda %50 Chİppİn kazan

Kampanya 16 Ekim - 30 Kasım 2020 tarihleri arasında her Cuma günü "Yeme - İçme" kategorisindeki markalarda Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde "Yeme - İçme" kategorisindeki markalarda her Cuma günü yapılan ilk 30 TL'ye kadar olan ödemeden toplamda %50 Chippin kazanılacaktır. Yapılan ödeme için en fazla 15 TL değerinde Chippin kazanılabilecektir.

%50 Chippin kazanımına ek 30 Kasım 2020 tarihine kadar kullanıcılar "Yeme - İçme" kategorisindeki ilk 30 TL ve üzeri ödemede anında 10 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Örneğin: Bir "Yeme - İçme" markasında ödeme tutarı 60 TL olduğunda 15 TL, 30 TL olduğunda 15 TL, 20 TL olduğunda 10 TL değerinde Chippin kazanılacaktır. Eğer kampanya tarihleri arasındaki "Yeme - İçme" kategorisindeki markalarda yapılan ilk ödeme ise, 30 TL ve üzeri ödenmesi durumunda 10 TL Chippin daha kazanılacaktır.

Kazanımlar için "Yeme - İçme" kategorisindeki her Cuma günü yapılan ilk ödeme kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanya dâhilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

%50 kazanım kampanyasından kullanıcılar MetropolCard Restoran kampanyası da dahil her Cuma günü yalnızca birinden 1 (bir) defa faydalanabilir.
"Yeme - İçme" kategorisindeki ilk 30 TL ve üzerine 10 TL Chippin kazanım kampanyasından ise yalnızca bir marka için her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilecektir.

Kampanyadan kazanılan Chippinler anında yüklenecek ve ilgili markanın harcanabilir olma süresi geçerli olacaktır.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.