Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Carrrefoursa.com veya CarrefourSA mağazalarında 30 TL Chİppİn kazan

Kampanya 01 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında geçerli olacaktır ve www.carrefoursa.com veya CarrefourSA mağazalarından Chippin ile farklı günlerde tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri ödemelerde anında 15 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla 2 kez faydalanabilecek ve toplamda en fazla 30 TL Chippin kazanabilecektir.

Kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kazanılan Chippinler sipariş teslimatı yapıldıktan 24 saat sonra harcanabilecektir.

Alışveriş tutarı hesaplanırken yasaklı ürünler olan: alkollü içecek, tütün mamülleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye çeki, kuyum, yılbaşı kolisi, ramazan kolisi, kurban alışverişleri, kurban kolisi, cep telefonu, büyük beyaz eşya, klima (vantilatör hariç), televizyon, bilgisayar, laptop, yazıcı ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır. Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya ilk 20.000 faydalanma ile sınırlıdır.
Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecek ve "iade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin ve CarrefourSA kampanyayı değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: