Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

Beko'da 5.000 TL ödemene 400 TL Chİppİn kazan

Kampanya 01 - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında Beko'da Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde Beko'da Chippin ile yapılan her ödemede %3 Chippin kazanımına ek, tek seferde yapılan 2.000 - 2.999 TL arası ödemelerde 100 TL, 3.000 - 3.999 TL arası ödemelerde 150 TL, 4.000 - 4.999 TL arası ödemelerde 200 TL, 5.000 TL ve üzeri ödemelerde ise 250 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç yapılan ödemeler üzerinden hesaplanacaktır. Kampanya dahilinde bu aralıklarda yapılan ödemelerden kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez.

Beko ve Arçelik kampanyalarından her kullanıcı bir defa ve yalnız birinden faydalanabilir.

Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 35 (otuz beş) gün sonra iade süresi dolduğunda harcanabilecektir.

Kullanıcının Beko alışverişine ilişkin faturasındaki isim ile Chippin kullanıcısının aynı kişi olması gerekmektedir. Chippin üyeliğinin bireysel alışverişler için kullanıldığını teyit amacıyla kullanıcıdan alışverişe ilişkin fatura ibrazı isteyebilecektir.

Kullanıcılar bir takvim yılı içerisinde Beko ve Arçelik'te yapacakları ödemelerde toplamda 600 TL'ye kadar Chippin kazanacaklardır. Bu şekilde belirlenen faydanın aşılması durumunda kullanıcıdan işleme dair fatura ibrazı isteyerek işlemin kullanıcıya ait olduğunu kontrol edebilecektir. Faturanın ibrazı üzerine Şirket belirlenmiş olan sınırın üzerinde Chippin kazandırma konusunda karar verecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Beko kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


  • Her Ödemede: % 3
  • Toplam: 250 TL
  • Son Katılım Tarihi: 30.09.2019
  • Geçerli Noktalar:

SANA ÖZEL MARKALAR