Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Katİaandbony.com'da ve Katİa & Bony Mağazalarında 50 TL Chİppİn Hedİye!

Kampanya 01 - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında www.katiaandbony.com ve Kaita & Bony mağazalarında Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde www.katiaandbony.com adresinde ve Katia & Bony mağazalarında Chippin ile yapılan her ödemede %5 Chippin kazanımına ek tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri ödemelerde 50 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir ve bir defa 50 TL değerinde Chippin kazanabilir.
Kampanya dahilinde kazanılan ek 50 TL Chippin nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 30 (otuz) gün sonra harcanabilir olacaktır.

Chippin ile ödeme işlemi için aşağıdaki adımları takip etmelisin:
- www.katiaandbony.com adresinden "Ödeme" adımında "Ödeme Seçenekleri" başlığı altında yer alan "Chippin" i seçtikten sonra ekranın sağında yer alan "Siparişi Tamamla" butonuna basmalı ve telefonundan Chippin uygulamasını açmalısın
- Uygulamadan "Ödeme Yap"a basmalı ve ekranda yer alan Chippin numaranı www.katiaandbony.com 'da yer alan "Chippin No" kısmına girmelisin.
- Sayfadan ayrılmadan telefonundan Chippin uygulamasına gelen ödeme onay ekranından varsa harcamak istediğin Chippinlerini ve işlemini tamamlayacağın kredi kartını seçerek ödemeni onaylamalısın. İşlemin tamamlandığında siparişin alınmış olacak.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Katia & Bony kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: