Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Chİppİn Market'te Toplam 140 TL Puan Hedİye!

Kampanya 01 - 31 Ocak 2023 tarihleri arasında Chippin Market'te yapılan ödemelerde geçerlidir.

Tüm kampanya ve indirimler uygulandıktan sonra Chippin Market'ten farklı günlerde tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri ödemelerde anında 35 TL değerinde Chippin ve 35 TL Worldpuan kazanılacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla 2 kez faydalanabilecek ve toplamda en fazla 70 TL Worldpuan ve 70 TL Chippin kazanabilecektir.

Toplam 70 TL Worldpuan kampanyasından faydalanabilmek için World Mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanyadan "Hemen Katıl" butonuna tıklanarak katılım sağlanması ve ödeme işleminin Chippin'e eklenen World kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan Worldpuan kazanmak için https://yapikredi.com.tr/y/bQSeW linkine tıklayarak Worldcard'a başvurabilir ve hızlıca kampanyadan faydalanabilirsin.

Chippin Market'te Chippin bakiye harcaması yapılamamktadır. Yalnızca uygulamaya eklenen kredi kartı üzerinden ödeme yapılmakta olup Chippin Market'ten kazanılan Chippin'ler diğer Chippin noktalarında harcanabilir.

Hak kazanılan Chippinler sipariş teslimatı yapıldıktan 24 saat sonra kullanılabilecektir.

Chippin Market'ten verilen siparişler istegelsin tarafından hazırlanıp teslim edilecektir.
İstegelsin tarafından İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir illerinde ve Muğla teslimat yapılmaktadır. Chippin Market'te adres tanımlama alanında sadece teslimat yapılabilen il ve ilçeler listelenmektedir.

Siparişin ile ilgili tüm soruların için 0850 255 17 17 Müşteri Hizmetleri numarasını arayabilir, musteri.hizmetleri@istegelsin.com adresine e-posta gönderebilirsin.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları dahildir. Banka kartları, business kartlar, ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya sadece peşin (tek çekim) harcamalar dahildir, taksitli işlemler dahil değildir.
Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.

Kampanyaya kapsamında hak kazanılan Worldpuan'lar 7 Şubat 2023 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 9 Mart 2023'tür. Kullanılmayan Worldpuanlar 10 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Chippin ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.