Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Opet'te Chİppİn'le 200 TL ve üzerİ akaryakıt ödemene 50 TL'ye varan fayda

Kampanya 01 - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında Opet istasyonlarında Chippin ile kasada veya araçtan inmeden yapılacak akaryakıt ödemelerinde geçerlidir.

Opet'te kasada Chippin ile ödeme için; marketteki kasa görevlisine cep telefonunu söyleyip kendini tanıtmalı ve sonra Chippin ile ödeyeceğini söylemelisin.

Opet istasyonunda Chippin ile araçtan inmeden mobil ödeme yapabilmen için ise; istasyona gitmeden "Diğer" menüsündeki "Opet Mobil Ödeme" bölümünde plaka eklemeyi ve istasyonda pompa görevlisine mobil ödeme yapacağını söylemeyi unutma. Gerekli yönlendirmeleri "Opet Mobil Ödeme" bölümünde bulabilirsin.

Kampanya tarihleri arasında Opet istasyonlarında Chippin ile tek seferde yapılacak ilk 200 TL ve üzeri akaryakıt ödemelerinde 30 TL yakıt puan kazanılacaktır.

Üstelik her ay Chippin ile Opet istasyonlarında yapılacak toplamda 1.000 TL'ye kadar olan akaryakıt ödemeleri için %1 oranında, aynı ayda en fazla 10 TL değerinde yakıt puan kazanılabilecektir. 1.000 TL'ye kadar akaryakıt ödemeleri bir takvim ayı olarak geçerli olacaktır.

Bu kampanyalar Opet ticari kampanyalar ile birleştirilemez.

Kampanyadan kazanılan %1 oranındaki yakıt puanların son kullanım tarihleri müşterilerin Opet'in Mavi Program üyeliği bazında farklılaşmaktadır. Puan son kullanım tarihleri Temel üyelik için 30.09.2022, Full üyelik için 31.12.2022, Ultra üyelik için 31.03.2023 olacaktır.
Kazanılan 30 TL değerindeki yakıt puanlar ise 31 Aralık 2022 tarihine kadar akaryakıt alışverişlerinde kullanılabilecektir. 30 TL yakıt puan kampanyasından her kullanıcı 1 defa faydalanabilecektir.

Kazanılan puanların Opet istasyonlarında harcanabilmesi için ödeme sırasında müşterilerin cep telefonu numaralarını ve cep telefonlarına gelen puan harcatma şifrelerini Opet istasyonlarındaki market görevlilerine iletmeleri gerekmektedir. Kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için cep telefonunun ya da Opet Kart'ın aktivasyonlu olması gerekmektedir. https://www.opet.com.tr/bireysel-islemler sayfasından ya da Opet Mobil Uygulaması üzerinden aktivasyon yapılabilir.

Kazanılan yakıt puanlar mobil ödeme ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir. Opet'te Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde Chippin puan harcaması yapılmamaktadır.

Kampanya dahilindeki yakıt puan kazanımları uygulamaya eklenen ve ödeme yapılan kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Ayrıca, kampanya tarihleri arasında World Mobil uygulaması üzerinden Chippin Opet kampanyasına katılım yapıldıktan sonra, Chippin'e ekli Worldcard ile Opet istasyonlarında tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri akaryakıt ödemelerinde 20 TL değerinde Opet Puan kazanılacaktır. 20 TL Opet Puan kampanyasından her kullanıcı kampanya süresince (27 Nisan-30 Haziran) en fazla 2 kez 20 TL Opet puan kazanabilir. 20 TL Opet Puan Worldcard'ınız ile harcanabilecektir. (Her iki kampanyaya World Mobil üzerinden 27 Nisan-28 Mayıs ve 29 Mayıs - 30 Haziran kampanya dönemlerinde katılımın yapılması gerekmektedir. www.yapikredi.com.tr/y/bQSeW linkine tıklayarak Worldcard sahibi olabilirsin.

29 Mayıs - 30 Haziran Mayıs tarihlerinde geçerli kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan 20 TL Opet Puan 4 Haziran 2022 tarihinde 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, 04 Temmuz tarihinde geri alınacaktır. İkinci kampanya dönemi 29 Mayıs - 30 Haziran tarihinde kazanılan 20 TL Opet Puan 8 Temmuz 2022 tarihinde yüklenecek, 08 Ağustos 2022 tarihinde geri alınacaktır.

20 TL Opet Puan kampanyasına Yapı Kredi bireysel kredi kartları dahildir. Banka kartları, ön ödemeli kartlar, Vakıfbank Worldcard'lar, Albaraka Worldcard'lar, Anadolubank Worldcard'lar ve Business kartlar dahil değildir ve Opet Chippin kampanya şartlarından faydalanamazlar. Kampanyaya Worldpuan ile yapılan alışverişler dahil değildir.

Kampanya aktif pos kurulumu olan bayilerde geçerlidir. LPG alımlarında geçerli değildir.

Chippin, YapıKredi ve Opet kampanyayı değiştirme, durdurma ve sona erdirme hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: