Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Otokrİko'dan Perİyodİk Oto Bakım Hİzmetİ alımında %20 İndİrİm ve %10 Chİppİn hedİye

Kampanya 29 Eylül - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Otokriko'dan alınacak Periyodik Oto Bakım Hizmeti ödemelerinde geçerlidir.

Kampanya dahilinde Chippin numarası paylaşılarak yapılacak Periyodik Oto Bakım Hizmeti ödemelerinde %20 indirim ve %10 Chippin hediyesi kazanılacaktır.

%20 indirim ve %10 Chippin kazanımına ek Periyodik Oto Bakım Hizmeti alımında motor yağ seviyesi, motor soğutma suyu seviyesi, fren hidroliği seviyesi, cam suyu kontrol, aydınlatma kontrol hizmetleri ücretsiz verilecektir.

Kampanya dahilinde indirim uygulandıktan sonra ödeme yapılan tutar üzerinden %10 Chippin hesaplanacak ve ödeme yapıldıktan sonra 15 (on beş) iş günü içerisinde kullanıcının ödemede ilettiği Chippin numarasına ait hesabına yüklenecektir. Yüklenen Chippinler yüklendiğinde hemen harcanabilecektir.

Ödeme işlemi Chippin uygulaması kullanmadan Chippin numarası servis ile paylaşılarak yapılacak; Chippin bakiye harcaması yapılamayacaktır. Kampanyadan faydalanılabilmesi için Chippin uygulamasının gösterilmesi ve ödemeden önce Chippin numarasının paylaşılması gerekmektedir.

www.otokriko.com
İletişim: 0530 944 57 10
Adres: Sülüntepe Mah. Semerkant Blv. Divan Apt. No:5 B İç Kapı No:1 Pendik/İstanbul