Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
60 TL Chİppİn ve 60 TL Worldpuan, toplamda 120 TL değerİnde fayda hedİye

Kampanya 03 - 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Chippin Market'te yapılan ödemelerde geçerlidir.

Tüm kampanya ve indirimler uygulandıktan sonra Chippin Market'ten farklı günlerde tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri ödemelerde anında 30 TL değerinde Chippin ve 30 TL Worldpuan kazanılacaktır.

30 TL Worldpuan kampanyasından faydalanabilmek için World Mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanyadan "Hemen Katıl" butonuna tıklanarak katılım sağlanması ve ödeme işleminin Chippin'e eklenen World kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan Worldpuan kazanmak için https://yapikredi.com.tr/y/bQSeW linkine tıklayarak Worldcard'a başvurabilir ve hızlıca kampanyadan faydalanabilirsin.

Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla 2 kez faydalanabilecek ve toplamda en fazla 60 TL Worldpuan ve 60 TL Chippin kazanabilecektir.

Chippin Market'te kampanya döneminde Chippin bakiye harcaması yapılamayacak, yalnızca uygulamaya eklenen kredi kartı üzerinden ödeme yapılacaktır.

Hak kazanılan Chippinler sipariş teslimatı yapıldıktan 24 saat sonra kullanılabilecektir.
Chippin Market'teki indirim kampanyalarına ana sayfada yer alan Chippin Market menüsünden ulaşabilirsin.

Chippin Market'ten verilen siparişler istegelsin tarafından hazırlanıp teslim edilecektir.
İstegelsin tarafından İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir illerinde ve Muğla teslimat yapılmaktadır. Chippin Market'te adres tanımlama alanında sadece teslimat yapılabilen il ve ilçeler listelenmektedir.

Siparişin ile ilgili tüm soruların için 0850 255 17 17 Müşteri Hizmetleri numarasını arayabilir, musteri.hizmetleri@istegelsin.com adresine e-posta gönderebilirsin.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları dahildir. Banka kartları, business kartlar, ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya sadece peşin (tek çekim) harcamalar dahildir, taksitli işlemler dahil değildir.
Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.

Kampanyaya kapsamında hak kazanılan Worldpuan'lar 4 Eylül 2022 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 5 Ekim 2022'dir. Kullanılmayan Worldpuanlar 6 Ekim 2022'de geri alınacaktır.

Müşterilerin World Mobil uygulaması üz eerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Chippin ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.