Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

Chİppİn'le araçtan İnmeden mobİl öde %3 Opet yakıt puan kazan

Menüdeki "Opet Mobil Ödeme" alanından plaka eklendiğinde Opet istasyonlarında Chippin ile mobil ödeme yapılabilecektir. Gerekli adımları Chippin uygulamasındaki kampanyada yer alan görsellerden ulaşabilirsin.

23 Temmuz - 23 Ağustos 2020 tarihleri arasında Chippin ile Opet istasyonlarında akaryakıt alışverişi için yapılan toplamda 500 TL'ye kadar olan akaryakıt ödemelerinden %3 yakıt puan kazanılacaktır. Kazanılan yakıt puanlar Opet istasyonlarında akaryakıt alışverişlerinde harcanabilecek şekilde ödeme yapılan cep telefonuna, %3 yakıt puanın %0,15'i anında, geri kalan %2,85'i 28 Ağustos 2020 tarihinde yüklenecektir. %0,15 oranında yakıt puan kazanımı 1.000 TL'ye kadar olan akaryakıt ödemeleri için geçerli olacaktır.

Kullanıcıların puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen puan harcatma şifresini Opet ve istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için Opet Kart ya da Kart'a bağlı cep telefonunun aktivasyonlu olması gerekmektedir. Kazanılan yakıt puanlar Mobil Ödeme ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir. Kampanya aktif pos kurulumu olan bayilerde geçerlidir.

Yakıt puanlar 28 Kasım tarihine kadar Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir. Harcanmayan yakıt puanlar 29 Kasım 2020 tarihinde silinecektir.

Aktivasyon linki: opetaktivasyon.paro.com.tr

Kampanya dâhilinde Opet'te Chippin harcaması yapılamayacak sadece uygulamaya eklenen kredi kartları ile ödeme işlemi yapılabilecektir. Chippin ile ödeme yapmak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Kampanya sınırlı sayıdadır ve başka Opet kampanyalarıyla birleştirilemez.

Chippin ve Opet kampanyayı değiştirme, durdurma ve sona erdirme hakkını saklı tutar.


  • Geçerli Noktalar: