Yükleniyor...

Kampanya Detayları

MentalUP'tan evde eğİtİme 72 TL destek İndİrİmİne ek 10 TL Chİppİn kazan

Evde keyifli vakit geçirin diye MentalUP'tan evde eğitime 72 TL destek indirimi ve 10 TL Chippin kazanma fırsatı.

Kampanya 27 Mart 2020 - 30 Haziran 2021 tarihleri arasında mentalup.net/indirim adresi üzerinden "3519" indirim kodu ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Kod ile yapılan ödemelerde anında Chippin'e özel 72 TL indirim uygulanacak ve 10 TL Chippin kazanılacaktır.

İndirimden faydalanılabilmesi için alınan kodun ödeme tamamlanmadan girilmesi gerekmektedir. Ödeme işlemi Chippin uygulaması kullanılmadan, sadece Chippin'den alınan kod ile yapılacak; Chippin bakiye harcaması yapılamayacaktır.

10 TL Chippin kazanılabilmesi için indirim kodu ile işlem yapılarak, kişisel bilgilerin doldurulduğu ekranda Chippin numarasının doğru bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Chippin numarası doğru bir şekilde girilip ödeme işlemi tamamlandıktan sonra, alışveriş tarihine göre her ayın 17'sinde veya 2'sinde (17'si veya 2'si hafta sonuna gelmesi halinde takip eden ilk iş gününde) 10 TL Chippin kullanıcının hesabına tanımlanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir. Kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Chippin ve MentalUP kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.