Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

CR1 Bluetooth FM Transmİtter 229 TL yerİne 109 TL, 5 TL Opet Yakıt Puan kazan

Kampanya 10 Temmuz - 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında CRX1TRCPXW kodu kullanılarak www.goldmasterhome.com adresinden alınacak CR1 Bluetooth FM Transmitter ödemelerinde geçerlidir. Yapılan ödemeler sonrasında ise 5 TL Opet Yakıt Puan kazanılacak.

CRX1TRCPXW kodu ile satın alınan CR1 Bluetooth FM Transmitter ürününe 229 TL yerine 109 TL ödenecek ve kargo hizmeti ücretsiz olacak.

Ürün; https://goldmasterhome.com/index.php?route=product/product&path=298&product_id=3711

Ödeme işlemi Chippin uygulaması kullanmadan, sadece CRX1TRCPXW kodu kullanılacak; Chippin bakiye harcaması yapılamayacaktır.

Kampanya döneminde Chippin'den alınan kod ile gerçekleştirilen CR1 Bluetooth FM Transmitter ödemelerinden 5 TL Opet Yakıt Puan kazanımı sağlanacaktır.

Kampanya dahilinde kazanılan yakıt puanlar Opet ve ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında daha sonraki akaryakıt alışverişlerinde harcanabilecek şekilde Chippin uygulamasına kayıtlı cep telefonuna, GoldmasterHome'da ödeme yapıldıktan sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde yüklenecektir.

Kullanıcılar puanlarını Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve gelen puan harcatma şifresini Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarındaki market görevlisine iletmelidir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.

Yakıt puanlar 31.12.2020 tarihine kadar Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir. Harcanmayan yakıt puanlar 01.01.2021 tarihinde silinecektir.