Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Opet'te Chİppİn'le araçtan İnmeden mobİl öde 10 TL değerİnde Opet Yakıt Puan kazan

Menüdeki "Opet Mobil Ödeme" alanından gerekli adımlar görülerek, plaka eklendiğinde Opet istasyonlarda Chippin ile mobil ödeme yapılabilecektir.

18 Kasım - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Chippin ile Opet istasyonlarında akaryakıt alışverişi için tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri akaryakıt ödemelerinde 10 TL yakıt puan kazanılacaktır. Kazanılan yakıt puanlar Opet istasyonlarında akaryakıt alışverişlerinde harcanabilecek şekilde ödeme yapılan cep telefonuna 06 Ocak 2022 tarihinde yüklenecektir. %0,25 oranında yakıt puan kazanımı 1.000 TL'ye kadar olan akaryakıt ödemeleri için geçerli olacaktır.

10 TL yakıt puan kazanım kampanyasından her kullanıcı bir defa faydalanabilir.

Kullanıcıların puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen puan harcatma şifresini Opet ve istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Kazanılan yakıt puanların harcanabilmesi için Opet Kart ya da Kart'a bağlı cep telefonunun aktivasyonlu olması gerekmektedir. Kazanılan yakıt puanlar Mobil Ödeme ile yapılan alışverişlerde geçerli değildir. Kampanya aktif pos kurulumu olan bayilerde geçerlidir.

Yakıt puanlar 06 Nisan 2022 tarihine kadar Opet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir. Harcanmayan yakıt puanlar 07 Nisan 2022 tarihinde silinecektir.

Aktivasyon linki: opetaktivasyon.paro.com.tr

Kampanya dâhilinde Opet'te Chippin harcaması yapılamayacak sadece uygulamaya eklenen kredi kartları ile ödeme işlemi yapılabilecektir. Chippin ile ödeme yapmak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Kampanyaya katılım ilk 1.000 kişi ile sınırlıdır.

Chippin ve Opet kampanyayı değiştirme, durdurma ve sona erdirme hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: