Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Obİlet İndİrİm kupon kodları sadece 1 TL!

Kampanya 02 Şubat - 30 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında Chippin Dükkan'dan 1 TL karşılığında 35 TL uçak bileti indirimi veya 100 TL araç kiralama indirimi veya 155 TL otel rezervasyon indirimi için kod satın alabilirsin.

Chippin Dükkan'a Chippin uygulamasının ana sayfasında "Diğer" menüsünden ulaşabilirsin. Obilet altından seçeceğin indirim kodunun bedeli olan 1 TL için ödemeyi dilersen birikmiş Chippin'lerini kullanarak da yapabilirsin.

Chippin Dükkan'dan satın aldığın kod, 02 Şubat - 30 Nisan 2023 tarihleri arasında Obilet mobil uygulaması üzerinden üye olarak yapacağın yurt içi ve yurt dışı uçak bileti alımı, otel rezervasyonları veya Obilet.com web sitesi ve Obilet mobil uygulaması üzerinden yapacağın araç kiralamalarında yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya ve kod kullanımı ile uçak bileti, otel rezervasyonları ve araç kiralama işlemleri koşullara tabidir. Satın alınan kodların kullanımı ile ilgili bilgilendirme ilgili indirim kodu açıklamalarında yer almaktadır.

Kampanya kapsamında alınan kod, paraya çevrilemez, satılamaz.

Kampanya ve koddan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.

Uçak biletinin, otel rezervasyonunun ve araç kiralama hizmetinin iptal, iade veya değiştirilmesi halinde kod veya indirim tutarı iade edilmez, yeni bir kod verilmez, kampanya ve koddan yeniden yararlanılamaz.

Chippin ve Obilet kampanya kapsamı, süresi ve koşullarında tek taraflı değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.