Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Gourmet Garage'da her ödemende %5, 300 TL alışverİşİne 50 TL, toplam 250 TL Chİppİn kazan

Kampanya 01 - 31 Mart 2023 tarihleri arasında Gourmet Garage Marketler'de ve www.gourmetgarage.com.tr adresinde Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

www.gourmetgarage.com.tr adresinden WhatsApp hattı üzerinden bilgi alınmakta ve sipariş verilebilmektedir: 0549 450 54 50

Gourmet Garage'da her ödemede kazanılan %5 Chippin'e ek, kampanya döneminde farklı günlerde tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri ödemelerde anında 35 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır. Ek kazanım sağlanabilmesi için kredi kartı harcama tutarı 300 TL ve üzerinde olmalıdır.

Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla toplamda 5 defaya kadar faydalanabilecek ve %5 Chippin kazanımına ek en fazla 175 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya dahilindeki Chippinler anında kazanılıp 24 (yirmi dört) saat sonra harcanabilecektir.
Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Gourmet Garage kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: