Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

CarrefourSA'da farklı günlerde öde toplam 75 TL'ye varan Chİppİn kazan

Kampanya 01 - 31 Temmuz 2020 tarihleri arasında CarrefourSA marketlerinde Chippin ile yapılacak ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde CarrefourSA'dan Chippin ile tek seferde yapılacak 75 TL - 150 TL arası ödemelerde 5 TL, 150 TL ve üzeri ödemelerde anında 15 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.
Kampanya dâhilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla 5 defa faydalanabilecektir.

Örnek; aynı günde yapılan bir 75 TL, bir 100 TL ve üzeri ödemeden sadece ilk yapılan ödemeden, karşılığına denk gelen Chippin kadar 1 defa kazanım sağlanacaktır. Farklı günlerde yapılan ödemelerden yapılan tutarın karşılığına denk gelen Chippin kadar kazanım sağlanacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler 24 saat sonra kullanılabilecektir.

Kampanya dâhilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Yasaklı ürünler, GSM TL yükleme harcamaları, elektronik ürünleri, fotokopi kâğıdı, mobilya ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.

Kampanyaya katılım ilk 20.000 kullanım ile sınırlıdır.

Kampanya CarrefourSA'lar ve Gima marketlerde geçerlidir. www.carrefoursa.com ve CarrefourSA web uygulamasından yapılan alışverişlerde, hızlı kasalarda, Lezzet Arası'nda geçerli değildir.
CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecek ve "iade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.


  • Her Ödemede: % 0
  • Toplam: 15 TL
  • Son Katılım Tarihi: 31.07.2020
  • Geçerli Noktalar: