Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

CarrefourSA'da farklı günlerde öde 100 TL Chİppİn kazan

Kampanya 1 - 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında tüm Türkiye'deki CarrefourSA marketlerinde Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde CarrefourSA'dan Chippin ile tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri ödemelerde anında 10 TL değerinde Chippin kazanılacaktır. Kampanya dahilinde kazanımlar uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla 10 defa faydalanabilecek ve toplamda 100 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

Örnek; aynı günde yapılan 2 farklı 150 TL ve üzeri ödemeden sadece 1 defa 10 TL Chippin, 2 farklı günde yapılan 150 TL ve üzeri ödemeden ise 2 defa 10 TL Chippin kazanılacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler 24 saat sonra kullanılabilecektir.

Kampanya dâhilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Yasaklı ürünler, GSM TL yükleme harcamaları, elektronik ürünleri, fotokopi kâğıdı, mobilya ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.

Kampanyaya katılım ilk 20.000 kullanım ile sınırlıdır.

Kampanya CarrefourSA'lar ve Gima marketlerde geçerlidir. www.carrefoursa.com ve CarrefourSA web uygulamasından yapılan alışverişlerde, hızlı kasalarda, Lezzet Arası'nda geçerli değildir.
CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecek ve "iade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.


  • Her Ödemede: % 0
  • Toplam: 10 TL
  • Son Katılım Tarihi: 31.08.2020
  • Geçerli Noktalar: