Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

%15'e varan İndİrİmlere ek World'e özel Pırlantalı Kolye hedİye

Kampanya 01-29 Şubat 2020 tarihleri arasında Gülaylar mağazalarında, www.gulaylar.com adresinde Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Yapılan ödemelerde tüm indirimlere ek altında %10, pırlantada %15 indirim ve %3 Chippin kazanılacaktır. Kampanya döneminde Gülaylar'da Chippin'e eklenen World kredi kartları (tüm Yapı Kredi, Albaraka, Vakıfbank bireysel Worldcard) ile yapılan 1.500 TL ve üzeri ödemelerde Pırlantalı Kolye hediye kazanılacaktır. Uygulanan indirimler sonrası ödenen tutar 1.500 TL ve üzerinde olmalıdır. Kampanya dâhilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Hediye Pırlantalı Kolye, alışveriş anında, uygulamada ve kasiyer ekranında çıkan bilgilendirme mesajı sonrasında mağaza tarafından verilecektir. Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir, bir adet hediye kolye kazanabilir. Alışveriş sonrasında an itibari ile mağazanın stoklarında hediye ürünün olmaması durumunda sorumluluk Gülaylar'a aittir.
Kampanya döneminde 1 defa kolye alan Chippin kullanıcısı tekrar hediye kazandığına dair mesaj almayacaktır. Hediye Pırlanta Kolye kampanyasından yararlanılmadığı durumda 08505029585'e veya paylas@chippin.com'a bilgilendirme yapılmalıdır. Gerekli kontroller yapılacak, hak edilmesi durumunda hediye kullanıcıya mağaza tarafından verilecektir. Alışveriş iptal-iade durumunda kazanımlar geri alınacaktır. Hediye kazanımı ile ilgili anlaşmazlık durumunda Chippin kayıtları esas alınacaktır. Kampanyadan kazanılan Chippinler anında kazanılıp harcanabilecektir.

Chippin alışverişi sonrasında iptal/iade işlemlerinde kazanılan Chippin tutarı geri alınır, kullanıcı hesabına tanımlanmaz. Söz konusu Chippinlerin herhangi bir şekilde kullanılmış olması halinde dahi Kullanıcı ilgili tutarı iade edecektir. Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Gülaylar kampanyayı durdurma, değiştirme hakkını saklı tutar.


  • Son Katılım Tarihi: 29.02.2020
  • Geçerli Noktalar: