Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Setur'da 7.500 TL ve üzerİ ödemende 750 TL Chİppİn kazan

Kampanya 01 - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında www.setur.com.tr, Setur Mobil uygulaması üzerinden veya 444 0 738 numaralı Çağrı Merkezi, Setur Şube ve Yetkili Satış Acentelerinden Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Chippin ile www.setur.com.tr adresi ve Setur Mobil Uygulaması üzerinden veya 444 0 738 numaralı Çağrı Merkezi, Setur Şube ve Yetkili Satış Acentelerinden yapılan her ödemeden %1,5 Chippin kazanılacaktır.

Her ödemede kazanılan %1,5 Chippin'e ek kampanya döneminde tek seferde yapılan 7.500 TL ve üzeri ödemelerde %8,5 toplamda %10 değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir ve en fazla 750 TL değerinde Chippin kazanabilir.

Kampanyaya katılım ilk 500 kişi ile sınırlıdır. Kampanya, katılım sınırı olan 500 kişiye ulaşıldığında, bitiş tarihinden önce yayından kaldırılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanılan Chippinler anında yüklenecek, konaklamanın gerçekleştiği ay sonundan itibaren 7 (yedi) iş günü içerisinde harcanabilir olacaktır.

Kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

World özellikli Yapı Kredi kredi kartlarına özel yurt içine yönelik taksitli alışverişlerde yurt içi ürünlerde 12 ay vade farksız olmak üzere 18 aya varan taksit; Kıbrıs ve yurt dışına yönelik işlemlerde ise 3 taksit taksit imkanı bulunmaktadır.

Belirtilen kampanya indirimleri Setur'un başka kampanya ve/veya indirimleri ile birlikte kullanılamaz.
Kampanyadan yararlanmak için üye girişi ile rezervasyon yapılması gerekmektedir, üye girişi olmadan yapılacak rezervasyonlar kampanyadan yararlanamazlar.
Kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar yapılacak konaklamalarda geçerlidir. Bu tarihler otellerin sezon açılışlarına göre değişkenlik gösterebilir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Setur kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: