Yükleniyor...

Kampanya Detayları

CarrefourSA'da farklı günlerde öde, 100 TL Chİppİn kazan

Kampanya 01 Ekim - 31 Ekim 2021 tarihleri arasında tüm Türkiye'deki CarrefourSA marketlerinde Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde geçerlidir. Kampanya döneminde CarrefourSA'dan Chippin ile tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri ödemelerde anında 20 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.
Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla 5 defa faydalanabilecek ve toplamda 100 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.
Örnek; aynı günde yapılan 2 farklı 200 TL ve üzeri ödemeden sadece 1 defa 20 TL Chippin, 2 farklı günde yapılan 200 TL ve üzeri ödemeden ise 2 defa 20 TL Chippin kazanılacaktır.
Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler 24 (yirmi dört) saat sonra kullanılabilecektir.
Kampanya dâhilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Yasaklı ürünler, alkollü içecekler, tütün mamulleri, kuyum, şans oyunları, kasa poşeti, fotokopi kâğıdı, canlı kurban ve kurban kolisi hediye kart ve cep telefonu alışverişleri, GSM TL ve E-PIN yüklemeleri alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, kampanyaya konu alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.

Kampanya CarrefourSA'lar ve Gima marketlerde geçerlidir. www.carrefoursa.com ve CarrefourSA web uygulamasından yapılan alışverişlerde, hızlı kasalarda, Lezzet Arası'nda geçerli değildir.
CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecek ve "iade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Kampanya katılımı ilk 20.000 kişi ile sınırlıdır.
Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisiniz.
Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: