Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
50 TL Chİppİn ve 50 TL Worldpuan, toplamda 100 TL değerİnde fayda hedİye

Kampanya 01 - 30 Haziran 2022 tarihleri arasında Chippin Market'te yapılan ödemelerde geçerlidir.

Tüm kampanya ve indirimler uygulandıktan sonra Chippin Market'ten farklı günlerde tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri ödemelerde 25 TL değerinde Chippin ve 25 TL Worldpuan kazanılacaktır.

25 TL Worldpuan kampanyasından faydalanabilmek için World Mobil uygulaması üzerinden ilgili kampanyadan "Hemen Katıl" butonuna tıklanarak katılım sağlanması ve ödeme işleminin Chippin'e eklenen World kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Kampanyadan Worldpuan kazanmak için www.yapikredi.com.tr/y/bQSeW linkine tıklayarak Worldcard'a başvurabilir ve hızlıca kampanyadan faydalanabilirsin.

Kampanyadan her kullanıcı farklı günlerde olmak şartıyla 2 kez faydalanabilecek ve toplamda en fazla 50 TL Worldpuan ve 50 TL Chippin kazanabilecektir.

Chippin Market'te kampanya döneminde Chippin bakiye harcaması yapılamayacak, yalnızca uygulamaya eklenen kredi kartı üzerinden ödeme yapılacaktır.

Hak kazanılan Chippinler sipariş teslimatı yapıldıktan 24 saat sonra kullanılabilecektir.
Chippin Market'teki indirim kampanyalarına ana sayfada yer alan Chippin Market menüsünden ulaşabilirsin.

Chippin Market'ten verilen siparişler istegelsin tarafından hazırlanıp teslim edilecektir.
İstegelsin tarafından İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir illerinde ve Muğla teslimat yapılmaktadır. Chippin Market'te adres tanımlama alanında sadece teslimat yapılabilen il ve ilçeler listelenmektedir.

Siparişin ile ilgili tüm soruların için 0850 255 17 17 Müşteri Hizmetleri numarasını arayabilir, musteri.hizmetleri@istegelsin.com adresine e-posta gönderebilirsin.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları dahildir. Banka kartları, business kartlar, ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya sadece peşin (tek çekim) harcamalar dahildir, taksitli işlemler dahil değildir.
Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.

Kampanyaya kapsamında hak kazanılan Worldpuan'lar 8 Temmuz 2022 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 7 Ağustos 2022'dir. Kullanılmayan Worldpuanlar 8 Ağustos 2022'de geri alınacaktır.

Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Chippin ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.