Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Bu yazın gözdesİ ol! louren.com.tr'den Chİppİn'le mobİl öde, %30 gerİ kazan

Kampanya 25 Mayıs - 30 Haziran 2021 tarihleri arasında www.louren.com.tr adresinden Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde www.louren.com.tr adresinde her ödemede kazanılan %20 Chippin'e ek, %10 Chippin daha kazanılacak, toplamda %30 Chippin kazanımı sağlanacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

www.louren.com.tr adresinde Uyku & Ev Giyim, Plaj Giyim ve İç Giyim kategorilerindeki ürünler bulunmaktadır. İstediğin ürünü www.louren.com.tr adresinden seçip, telefonla 0850 241 60 60 numarasından sipariş vererek, Chippin ile evinden mobil ödeme yapabilirsin.

Ödeme adımları aşağıdaki gibi gerçekleşecektir;

- Mobil ödeme yapabilmek için 0850 241 60 60 numarasını aradıktan ve satış temsilcisi ödemeyi başlattıktan sonra Ana Sayfa'da yer alan "Ödeme Yap" butonuna tıklayarak ödeme işlemini başlatmalı ve ekranda yazan 6 haneli Chippin numaranı ilgili kişiye söylemelisin.
- Sonrasında telefonundan Chippin uygulamasına gelen ödeme onay ekranından varsa harcamak istediğin Chippinlerini ve işlemini tamamlayacağın kredi kartını seçerek ödemeni onaylamalısın. Ödemen tamamlandığında siparişin alınmış olacak.

Kampanya dahilinde kazanılan ek %10 Chippin nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilecektir.
Kampanya dahilindeki Chippinler anında kazanılıp 35 (otuz beş) gün sonra harcanabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve www.louren.com.tr kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede: % 20
  • Toplam: % 30 CHIPPIN
  • Son Katılım Tarihi: 30.06.2021
  • Geçerli Noktalar:

SANA ÖZEL MARKALAR