Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Setur'da her ödemende %1,5 ve 3.000 TL üzerİnde 150 TL Chİppİn kazan

Kampanya 01 - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında setur.com.tr, Setur Mobil uygulaması üzerinden veya 444 0 738 nolu Çağrı Merkezi, Setur Şube ve Yetkili Satış Acentelerinden Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Chippin ile www.setur.com.tr adresi ve Setur Mobil Uygulaması üzerinden yapılan her ödemeden %1,5 Chippin kazanılacaktır. Her ödemede kazanılan %1,5 Chippin'e ek tek seferde yapılan 3.000 TL ve üzeri ödemelerde 150 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.
Kampanya dahilinde kazanılan Chippinler anında yüklenecek, konaklamanın gerçekleştiği ay sonundan itibaren 7 (yedi) iş günü içerisinde harcanabilir olacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir ve kampanyaya katılım ilk 500 kişi ile sınırlıdır. Kampanya, katılım sınırı olan 500 kişiye ulaşıldığında, bitiş tarihinden önce yayından kaldırılacaktır.
Kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

World özellikli Yapı Kredi kredi kartlarına özel vade farksız 18 aya varan taksit imkanı bulunmaktadır.

Belirtilen kampanya indirimleri Setur'un başka kampanya ve/veya indirimleri ile birlikte kullanılamaz.
Kampanyadan yararlanmak için üye girişi ile rezervasyon yapılması gerekmektedir, üye girişi olmadan yapılacak rezervasyonlar kampanyadan yararlanamazlar.
Kampanya 31 Mart 2022 tarihine kadar yapılacak konaklamalarda geçerlidir. Bu tarihler otellerin sezon açılışlarına göre değişkenlik gösterebilir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Setur kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede: % 1,5
  • Toplam: 150 TL
  • Son Katılım Tarihi: 31.01.2022
  • Geçerli Noktalar:

SANA ÖZEL MARKALAR