Yükleniyor...

Kampanya Detayları

BİSU uygulamasından vereceğİn İlk 2 sİparİşİnde %50 İndİrİm ve 5 TL Chİppİn kazan

Kampanya 02 - 30 Eylül 2021 tarihleri arasında Chippin uygulamasından alınan kişiye özel kod ile Bisu mobil uygulamasında yapılan ödemelerde geçerlidir.

Alınan kod ile Bisu mobil uygulamasından verilen ilk 2 su siparişinin ödemesinde %50 indirim uygulanacaktır. %50 indirimden sadece ilk defa kullanıcılar faydalanabilecek ve sipariş başına alınabilecek maksimum indirim tutarı 10 TL, topamda 20 TL olacaktır.

%50 indirim faydasına ek, kodu kullanarak su siparişi verip ödemesini tamamlayan kullanıcılar 5 TL değerinde Chippin kazanacaktır. 5 TL Chippin kazanımı 1 defa gerçekleşecek ve iki sipariş için ayrı ayrı kazanılmayacak, bir kullanıcı en fazla 5 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

%50 indirim ve 5 TL Chippin kazanılabilmesi için alınan kodun ödeme sırasında kullanılması gerekmektedir.

Kampanyadan sınırlı sayıda kullanıcı faydalanabilecektir.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.

Ödeme işlemi Chippin uygulaması kullanmadan, sadece Chippin'den alınan kod ile yapılacak; Chippin bakiye harcaması yapılamayacaktır.

Kampanya dahilinde kazanılan Chippinler, ödeme işlemi gerçekleştikten sonra 15 (on beş) iş günü içerisinde kullanıcıların hesabına yüklenecektir.

Kullanıcının elinde boş damacana bulunmaması durumunda depozito, farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücreti talep edilebilir.

Kampanyadan alınan kodlar tek kullanımlıktır.Kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Chippin ve BİSU kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede:
  • Son Katılım Tarihi: 30.09.2021