Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
Opet İstasyonlarında Chİppİn'le arabadan İnmeden mobİl öde

Opet istasyonlarında arabadan inmeden, kart ve paraya dokunmadan Chippin ile temassız mobil ödeme yapabilirsin.

Opet'te Chippin'le mobil ödeme adımlarına aşağıdaki metinden ve görsellerden ulaşabilirsin;
- Chippin "Diğer" menüsünden "Opet Mobil Ödeme"ye tıklanıp plaka eklendiğinde Opet istasyonlarında Chippin ile mobil ödeme yapılabilecektir. Mobil ödemenin başlatılabilmesi için istasyona gitmeden önce plakanın eklenmesi, gidildiğinde pompa görevlisine mobil ödeme yapılacağı söylenerek dolum işleminin başlatılması gerekmektedir. Dolum başlatılırken ve bittiğinde Chippin'de çıkan ekranlardan veya gelen bildirimlerden onay verilecek ve en son ödeme Chippin'e ekli kartlardan biri seçilerek tamamlanacaktır.

- Plaka eklenirken kredi kartının da eklenmiş ve hazırlanmış olması, istasyonda mobil ödeme yaparken zaman kazandıracak, ödeme işlemi daha hızlı bir şekilde tamamlanabilecektir.

Opet'ten kazanılan Yakıt Puanlar, Mobil Ödeme işlemi sırasında kullanılmamakta, ayrı bir işlem olarak harcanabilmektedir. Kullanıcıların puanlarını Opet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen puan harcatma şifresini Opet ve istasyonlarındaki market görevlisine iletmeleri gerekmektedir.

Mobil ödeme işlemi aktif pos kurulumu olan bayilerde geçerlidir.

Opet'in güncel kampanya ve yönlendirmeleri için Kampanyalar sayfasına bakabilirsin.

Opet'te Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde Chippin harcaması yapılamayacak sadece uygulamaya eklenen kredi kartları ile ödeme işlemi yapılabilecektir. Birikmiş Chippin Opet'te harcanamamaktadır. Chippin ile ödeme yapmak için uygulamaya eklenen kredi kartı kullanılacaktır.

Chippin ve Opet kampanyayı değiştirme, durdurma ve sona erdirme hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: