Yükleniyor...

Kampanya Detayları

teksaat.com'da yapılan ödemelerde %25 Chİppİn hedİye

Kampanya 30 Haziran - 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında www.teksaat.com adresinden Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde www.teksaat.com adresinden Chippin ile yapılan her ödemede %10 Chippin kazanımına ek %15 Chippin, toplamda %25 Chippin kazanılacaktır. Ek %15 Chippin sadece kampanya tarihleri arasında yapılan ilk ödemeden kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan kazanılan Chippinler arkadaşa transfer edilemez ve nakit olarak talep edilemez.
Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.

Chippin ile ödeme işlemi için aşağıdaki adımları takip etmelisin:
- www.teksaat.com adresinden "Ödeme Seçenekleri" adımında "Chippin ile Ödeyin"i seçmeli ve telefonundan Chippin uygulamasını açmalısın.
- Uygulamadan "Ödeme Yap"a basmalı ve ekranda yer alan Chippin numaranı www.teksaat.com'de yer alan "Chippin Müşteri Numaranız" kısmına girmeli ve "Siparişi Tamamla" butonuna tıklamalısın.
- Sayfadan ayrılmadan telefonundan Chippin uygulamasına gelen ödeme onay ekranından varsa harcamak istediğin Chippinlerini ve işlemini tamamlayacağın kredi kartını seçerek ödemeni onaylamalısın. İşlemin tamamlandığında siparişin alınmış olacak.

Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 35 (otuz beş) gün sonra iade süresi dolduğunda harcanabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Teksaat kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Her Ödemede: % 10
  • Toplam: % 25 CHIPPIN
  • Son Katılım Tarihi: 31.07.2021