Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Chİppİn Dükkan'dan alınacak Dİgİturk Sezonluk Paketler %10 Chİppİn hedİyelİ

Chippin uygulamasının Diğer menüsünde yer alan "Chippin Dükkan" bölümünden Digiturk paketlerini görüntüleyebilir, satın alma işlemini Chippin içerisinden gerçekleştirebilirsin. Kampanyadan kazanım sağlanabilmesi için ödeme işleminin "Chippin Dükkan" alanından yapılması ve Chippin ile tamamlanması gerekir.

İlgili marka paketleri Chippin Dükkan bölümünün altında yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazlar tarafından görüntülenebilecek ve bu ürünleri satın alma işlemleri yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden gerçekleştirilecek iOS işletim sistemine sahip cihazlardan görüntüleme veya satın alma işlemi yapılamayacak, kampanyaya katılım sağlanamayacaktır.

Kampanya 06 Aralık 2021 - 31 Ocak 2022 tarihleri arasında Digiturk Sezonluk Paketler için Chippin Dükkan içerisinden yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde Digiturk Sezonluk Paketler için Chippin ile tek seferde yapılan 200 TL - 450 TL arası ödemelerde, ödenen tutarın %10'u değerinde Chippin kazanılacaktır. Paket detaylarına Chippin Dükkan menüsünden ulaşılabilmektedir.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması yapılmadan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya dahilinde yapılan ödemelerde iade işlemi yapılamamaktadır ve Chippinler anında kazanılıp anında harcanabilecektir.

Kampanyadan yapılan ödemelerden kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Digiturk kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.