Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

Pronet abonelİklerİnde 300 TL kazanıma ek İlk 6 ay %50 İndİrİm

Kampanya 08 Kasım 2018 - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında Pronet A.Ş'de abonelik başlatan kullanıcılar için geçerlidir. Kampanyaya katılabilmek için http://pronet.chippin.com adresindeki gerekli bilgiler doğru bir şekilde doldurularak hizmet almak için teklif alınması gerekmektedir. Talepte bulunulduktan sonra Pronet tarafından fiyat teklifi talepte bulunan kişiye iletilecektir.

Teklif sonrasında Pronet'te abonelik başlatan kullanıcıya, abonelik başlatmak için sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 14 (on dört) gün sonra 300 TL değerinde Chippin yüklemesi yapılacaktır. Bu 14 günlük süreçte kullanıcının Pronet abonesi olmuş olması gerekir, 14 günlük süreçte Pronet aboneliğini iptal eden kullanıcılar kampanyadan kazanım sağlayamayacaktır.

Kampanyadan kazanılan 300 TL Chippin nakit olarak talep edilemez ve arkadaşlara transfer edilemez.

%50 indirim kampanyasından faydalanabilmek için ise;
İlk 6 ay %50 indirim kampanyasından faydalanmak için 36 ay, ilk 4 ay %50 indirim kampanyasından faydalanmak için ise 24 ay taahhütte bulunulması gerekmektedir.

Yüklenen Chippinleri, Chippin üye noktalarında ödeme yaparken ve uygulama içerisindeki hedefleri satın alırken kullanabilirsin. Chippin ile ödeme yapmak veya Chippin bakiyelerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Kampanyaya hem Alarm hem Kamera sistemleri dâhildir. Özel indirim şartlarında sözleşme imzalayan kurumsal proje müşterileri ve zincir projeler bu kampanyadan faydalanamaz.
Kampanya kapsamında üçüncü kişilere abonelik devri yapılamaz.

Chippin ve Pronet kampanyayı değiştirme ve durdurma hakkını saklı tutar.


  • Son Katılım Tarihi: 30.06.2019