Yükleniyor...

KAMPANYA DETAYLARI

CarrefourSA'da her ödemenden %5 Chİppİn kazan

Kampanya 1 - 31 Ekim 2020 tarihleri arasında tüm Türkiye'deki CarrefourSA marketlerinde Chippin ile yapılacak mobil ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde CarrefourSA'dan Chippin ile yapılan ödemelerden anında %5 oranında Chippin kazanılacaktır. %5 Chippin toplamda 1.000 TL'ye kadar yapılan ödemelerden kazanılacaktır ve bir kullanıcı kampanya döneminde en fazla 50 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

Kampanya dahilinde kazanımlar uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler 24 saat sonra kullanılabilecektir.
Kampanyaya katılım ilk 25.000 kişi ile sınırlıdır.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Yasaklı ürünler, GSM TL yükleme harcamaları, elektronik ürünleri, fotokopi kâğıdı, mobilya ve kuyum alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.

Kampanya CarrefourSA'lar ve Gima marketlerde geçerlidir. www.carrefoursa.com ve CarrefourSA web uygulamasından yapılan alışverişlerde, hızlı kasalarda, Lezzet Arası'nda geçerli değildir.
CarrefourSA'da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya "iade çeki" olarak iade edilecek ve "iade çeki" verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.


  • Her Ödemede: % 0
  • Toplam: % 5 CHIPPIN
  • Son Katılım Tarihi: 31.10.2020
  • Geçerli Noktalar: