Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Uygulamayı indirmek için QR kodu okutabilirsin.
BLUTV paketlerİ Chİppİn Dükkan'da %5 Chİppİn hedİyelİ

Uygulamadaki Diğer menüsünde yer alan "Chippin Dükkan" bölümünden BLUTV paketlerini görüntüleyebilir, satın alma işlemini Chippin içerisinden gerçekleştirebilirsin. Kampanyadan kazanım sağlanabilmesi için ödeme işleminin "Chippin Dükkan" alanından yapılması ve Chippin ile tamamlanması gerekir.

İlgili marka paketleri uygulamadaki Chippin Dükkan bölümünün altında yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazlar tarafından görüntülenebilecek ve bu ürünleri satın alma işlemleri yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden gerçekleştirilecek iOS işletim sistemine sahip cihazlardan görüntüleme veya satın alma işlemi yapılamayacak, kampanyaya katılım sağlanamayacaktır.

Kampanya 01 Mayıs 2022 - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında BLUTV paketleri için Chippin içerisinden yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde BLUTV paketleri için Chippin ile yapılan ödemelerde, ödenen tutarın %5'i değerinde Chippin kazanılacaktır. Paket detaylarına Chippin Dükkan menüsünden ulaşılabilmektedir.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması yapılmadan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya dahilinde yapılan ödemelerde iade işlemi yapılamamaktadır ve Chippinler anında kazanılıp anında harcanabilecektir.

Kampanyadan yapılan ödemelerden kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve BLUTV kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.