Yükleniyor...

Kampanya Detayları

Beko'dan 2.000 TL ve üzerİ alışverİşİnde kampanya kapsamında satın alacağın Fİbaemeklİlİk Tamamlayıcı Sağlık Sİgortasında, prİmİnİn %15'İ Chİppİn kazan

Kampanya 22 Mart - 30 Nisan 2021 tarihleri arasında Beko'da Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında, Beko'da her ödemede kazanılan %3 Chippin'e ek tek seferde 2.000 TL ve üzeri ödeme yapan kullanıcılar Fibaemeklilik'ten yapacakları Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ödemelerinde %15 Chippin kazanacaktır.

FibaTamSağlık Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, SGK ile anlaşmalı sağlık kurumlarında ödenmesi gereken fark ücretini karşılayan sağlık sigortasıdır.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK anlaşmalı özel sağlık kurumlarında tedavi olmak için devlet tarafından zorunlu tutulan 15 TL SGK katılım payının ödenmesi yeterli olacaktır.

Türkiye'de ikamet eden, 0 - 60 yaş aralığında SGK kapsamında sigortalı tüm bireyler,0 - 18 yaş aralığında çocuklar, ödeyeni anne - baba olmak şartıyla bu sigortadan faydalanabilir.


Teminatlar: Yatarak Tedavi, Ayakta Tedavi, Doğum

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.

Fibaemeklilik Çağrı Merkezi (4448288) aracılığı ile yapılacak FibaTamSağlık Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ödemelerinde %15 Chippin kazanımı için, tek seferde 2.000 TL ve üzeri ödeme yapan kullanıcılara özel kampanya sunulacaktır. 30 Nisan 2021 tarihine kadar kampanya kodu alınabilecek, 31 Mayıs 2021 tarihine kadar alınan kod kullanılabilecektir. Kazanılan Chippinler FibaTamSağlık Bireysel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ödeme işleminden sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde hesaba tanımlanacaktır, Ürün 30 günlük cayma süresi içinde iptal edilmediği takdirde kullanılabilecektir.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin, Beko ve Fibaemeklilik kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

  • Geçerli Noktalar: